pühapäev, 30. oktoober 2022

Õiglase kaubanduse tegemised

 Meil oli šokolaadi-teemaline töötuba 10.a klassi noortele Mondost.
Õpilaste arvamusi (muutmata kujul)

Sander: rääkisime tootmise etappidest; rääkisime, kui palju on maailmas lapsorjust; tegime väikese mängu ja proovisime šokolaadiäri teha; uurisime, miks tooted on õiglase kaubanduse tähisega; miks osta õiglase kaubanduse tähisega tooteid; töötoa lõpus tegime Kahooti mängu, et kontrollida meeldejäänud teadmisi; vaatasime, kui palju šokolaadi aastas tuuakse Eestisse ja mis on peamised tootmisriigid.

Nimetu tagasisideleht ;): rääkides sellest kindlast töötoast, oli idee minu hinnangul väga hea: teema asja- ja ajakohane. Samas jättis teostus kõvasti soovida. Esiteks: valitud tegevused jätsid ausalt öelda segadusse. Pean kiitma õppevideot, mis oli imehästi koostatud, kuid aktiivsed tegevused olid peale seda lihtsalt halvasti valitud ning mulle isiklikult paremat arusaama teemast ei andnud. Samuti jättis soovida töötoa korraldajate oskus seda läbi viia.

Nimetu tagasisideleht 2: oli väga tore. Alguses nad rääkisid organisatsioni ajaloost. Jagati gruppidesse ja me mängisime päriselus olukorra välja. Mõnedel oli kindel sissetulek ja teistel mitte. Me pidime kakaoubasid paberist välja lõikama. Lõpus tegime kahooti.


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar